Trądzik młodzieńczy

Trądzik młodzieńczy, jest chorobą dotykającą młode osoby w wieku dojrzewania. Jest chorobą polegającą na powstawaniu stanów zapalnych mieszków łojowych. Na chwilę obecną specjaliści wyróżniają cztery podstawowe zjawiska, które przyczyniają się do powstawania trądziku młodzieńczego. Zjawiskami tymi są: nadmierna produkcja łoju, zaburzenie wzrostu komórek, które wyściełają przewód wyprowadzający gruczoł łojowy, mnożenie się bakterii Propionibacterium acnes, jak również odczyn zapalny.

Trądzik młodzieńczy występuje u około 95% populacji w wieku między 11, a 30 rokiem życia. Także osoby, u których występował u kogoś w rodzinie trądzik młodzieńczy są w grupie ryzyka, że zachorują na tą właśnie dolegliwość. Jak każda dolegliwość, tak i trądzik młodzieńczy niesie za sobą powikłania w postaci blizn i przebarwień. Niekiedy powikłaniami tymi może być również gorączka i bóle stawów.

Leczenie

Trądzik młodzieńczy należy leczyć u dermatologa, a nie jak sądzi wiele osób – u kosmetyczki. W najlżejszych przypadkach trądziku stosuje się miejscowo preparaty przeciwbakteryjne bądź antybiotyki. Jeśli trądzik jest bardziej zaawansowany stosuje się doustne kuracje antybiotykowe. Trądzik to zmora nie tylko nastolatków, ale również osób starszych. Jeśli nie będzie leczony to będzie rozprzestrzeniał się na większe obszary skóry, tworząc ostre zmiany ropne, stany zapalne, a także szpecące blizny. Osoby, które nie leczą trądziku zazwyczaj odcinają się od znajomych i bliskich. Ty tego nie rób! Udaj się do dermatologa, który wskaże Ci odpowiednią drogę do wyleczenia się z tej przypadłości.

Jak walczyć z trądzikiem młodzieńczym?

W internecie znajdziesz mnóstwo metod na walkę z trądzikiem. Jednak najskuteczniejszym środkiem są tabletki Nonacne. Dowiedz się więcej odwiedzając stronę NONACNE.PL lub wybierz jedną z poniższych propozycji:

 

nonacne_pakiet_11. Pojedyncze opakowanie

Rozwiązanie idealne na start Twojej przygody z Nonacne. Większość klientów, jeszcze przed zużyciem całego opakowania domawia kolejne zestawy.

Otrzymujesz 60 tabletek – dawkując zgodnie z zaleceniami, kuracja wystarcza na jeden miesiąc.

 

nonacne_pakiet_22. Pakiet 2 opakowań

Kupując dwa opakowania Nonacne, oszczędzasz aż 15zł, dzięki czemu koszt jednego opakowania to tylko 142,49zł.

Za tę niewielką kwotę otrzymujesz 120 tabletek, które wystarczą na dwumiesięczną kurację antytraądzikową.

 

 

nonacne_pakiet_33. Pakiet 3 opakowań

Wybierając pakiet 3 opakowań, płacisz jedynie 404,97 zł – oznacza to, że kosz jednego opakowania spada do 134,99zł.

3 opakowania to długa, 3 miesięczna kuracja przeciw trądzikowa. Większość klientów stwierdza, że jest to optymalny zestaw do walki z większością odmian trądziku.

 

UWAGA! Należy wystrzegać się kupowania produktów w sklepach innych, aniżeli strona producenta lub sklepy partnerskie, których lista widnieje poniżej.