visaxinum dPopularne tabletki na trądzik Visaxinum to jeden z najczęściej wybieranych produktów do walki z trądzikiem. Do niedawna był dostępny jedynie w wersji standardowej. Całkiem niedawno producent postanowił przygotować produkt skierowany do osób dorosłych, które również bardzo często borykają się z tym problemem. Czy jednak Visaxinum D jest wart uwagi? Czy różni się od zwykłego Visaxinum?

Visaxinum – opinie i nie tylko

Preparat Visaxinum jest szeroko promowany w telewizji i internecie. Wiele osób chętnie sięga po ten właśnie specyfik, nie zdając sobie sprawy z faktu, że tak naprawdę kupuje bardzo słaby środek. Świadczą o tym chociażby opinie w internecie, które potwierdzają tę tezę.

Może więc preparat Visaxinum D, dedykowany dorosłym, będzie lepszym środkiem. Oczywiście postanowiliśmy się temu przyjrzeć. Zaczęliśmy od składu, który jest oczywiście najważniejszym czynnikiem w naszej ocenie.

Porównanie składu Visaxinum i Visaxinum D dla osób dorosłych

Patrząc na skład obu produktów nie dopatrzymy się zbyt wielu różnic. Visaxinum dla dorosłych to niemal identyczny produkt, do którego dołożono kilka mało istotnych składników. Najlepiej będzie widać to przyglądając się składom na obrazkach:

visaxinum d skład sklad visaxinum

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak widać, jedyna różnica to dodanie wyciągu z liści Gymnema sylvestre, kłącza ostryżu długiego i ziela melisy. Wg większości ekspertów składniki te mają bardzo niewielki wpływ na kondycję naszej cery, zwłaszcza w tak niedużych ilościach. W produkcie tym brakuje składników, które radzą sobie z trądzikiem u dorosłych i młodzieży. Na pierwszy rzut oka brakuje tutaj czerwonej koniczyny, wyciągu z sarsaparilli czy chociażby pokrzywa, która powinna być jednym z podstawowych składników takiego preparatu.

Co zamiast Visaxinum D dla dorosłych?

Rynek oferuje sporo produktów – wystarczy odwiedzić dowolną aptekę. Jednak są one do siebie bardzo podobne i często kupujemy identyczne produkty pod innymi nazwami. Jeżeli szukasz skutecznych tabletek bez recepty, to raczej ciężko będzie znaleźć coś w aptece. Pomyśl raczej o produkcie typu Nonacne, którego dystrybucja odbywa się wyłącznie drogą internetową.

Co prawda, preparat ten jest droższy niż Visaxinum D, ale otrzymujemy działający produkt do walki z trądzikiem. Imponujący skład tabletek sprawia, że po 2-3 miesiącach kuracji mamy całkowicie „czystą skórę”.

Dlaczego warto wybrać Nonacne zamiast Visaxinum?

Wybór dobrych tabletek na trądzik to prawdziwa udręka. Z jednej strony kuszą nas produkty mocno reklamowane w TV jak właśnie Visaxinum czy wersja dla dorosłych Visaxinum D – z drugiej natomiast mniej popularne, nierzadko droższe suplementy.

Nic dziwnego, że większość z nas wybiera tańsze i popularniejsze środki, których reklamy często widzimy w telewizji. Nie mniej jednak, większość osób szybko wyrabia sobie opinie na temat tychże tańszych środków – są one tanie, ponieważ mają słaby skład.

Dlatego zdecydowanie lepiej jest przyjrzeć się ulotce przed zakupem i zasięgnąć opinii chociażby w Internecie. Oczywiście przesiewajmy je przez sito, ponieważ nie wszystkie są obiektywne.

Nie mniej jednak, porównując skład popularnego Visaxinum z dostępnym wyłącznie w sieci preparatem Nonacne, ten drugi wypada znacznie lepiej. Nie może więc dziwić fakt, że jest droższy. Swoją drogą, wiele osób cierpiących na trądzik zgodzi się ze mną, że za skuteczny środek są w stanie zapłacić naprawdę dużo – byleby tylko skończyła się ich udręka.

Comments are closed.